• Rýchle odkazy

Vždy aktuálne informácie

• Pozvánka na zápis do 1. ročníka

NESTIHLI STE DOD U NÁS?...

Ak už je dôvod akýkoľvek, pozývame predškolákov MŠ spoločne s rodičmi dohodnúť si individuálne stretnutie v našej škole.Ponúkame vám možnosť nazrieť do našej školy a spoznať ako to u nás chodí.TEŠÍME SA NA STRETNUTIE S VAMI!

Kontaktná osoba: Mgr. Anna Diňová, zástupkyňa RŠ pre 1. stupeň

• DOD u nás

Aj druhý termín DOD máme úspešne za sebou. Počas dopoludňajšieho vyučovania nás navštívila SŠMŠ Alejová 2, Košice so svojimi predškolákmi. Šikovní predškoláci za asistencie našich prváčikov zvládli všetky tvorivé úlohy, čím preukázali, že sa môžu stať naozaj prváčikmi. Popoludní k nám zavítali aj ďalší budúci prváci, ktorí od septembra zasadnúť prvýkrát do svojich školských lavíc. Vaša Užhorodská

• DOD s predškolákmi

Aj predškoláci z MŠ Turgenevova 7, Košice prijali pozvanie do našej školy od našich prváčikov. Na vyučovacej hodine riešením tvorivých úloh preukázali svoju múdrosť a šikovnosť. Radi ich opäť privítame u nás v škole.

Utorok 19. 3. 2024